Kozoroh22. 12. až 20. 1.

orb Máte krásný vliv planet. Utrhujte si ze života kolik potřebujete, nezapomínejte děkovat a jednat s pokorou. týdenní horoskop

Střelec23. 11. až 21. 12.

orb Máte pěkné období, kdy naleznete svou cestu a stav věcí se zlepší. týdenní horoskop

Panna23. 8. až 22. 9.

orb Měsíc vykouzlí ve vašem životě něco nárazového co někomu může připadat děsivé, ale ukáže se, že je to pro váš posun nahoru. týdenní horoskop

Horoskopy lásky, aneb cesta k opravdovému štěstí

ilustrace

Vybrali jsme pár děkovných emailů, které mohou posloužit jako obrázek toho, jaké služby nabízíme a s čím se u nás můžete setkat.

Následné emaily jsou bez jakýchkoli změn a formulovány přesně tak, jak nám je autoři zaslali. Vám samozřejmě děkujeme za přízeň a těšíme se na váš názor.

Martina - horokop lásky není jen gesto zoufalosti

Když jsem o horoskopu lásky říkala svým blízkým, setkala jsem se s hodně negativními ohlasy - jsem však odmalička dost tvrdohlavá, takže jsem se nenechala odradit a opravdu horoskop lásky vyzkoušela, byť s mírnou nejistotou.

Mockrát vám děkuji. Ať si každý říká to své, mě váš horoskop změnil život, mám svou osudovou láskou a cítím se jako v pohádce. Ať už funguje váš horoskop lásky jakkoli, nemohu si jej vynachválit a doufám, že tuto službu budete provozovat ještě dlouho!

Tomáš - kdysi srdcem raněný, dnes láskou postihnutý

Musím říci, že jak jsem byl skeptický, tak o to více jsem byl nadšený. Vaše služby v podobě horoskopu lásky skutečně fungují, ač jsem tomu nechtěl věřit. Před rokem jsem řešil krizi ve vztahu a nevěděl, zdali má smysl tento vztah ještě zachraňovat či nikoli.

Pomohli jste mi v rozhodování a horoskop lásky mi ukázal směr, jakým by se můj život ve vztahu měl a také neměl ubírat. Díky tomu jsem dnes spokojenější, mám krásnou přítelkyni a užíváme si společné pohody a štěstí.

Chtěl bych vám tímto poděkovat za vaše ochotné rady a pomoc při řešení krize ve vztahu. Ačkoli jeden vztah skončil, druhý nastal. Život je o moc krásnější než kdy předtím.

Petr - někdy slova nestačí

Chtěl jsem vám napsat sáhodlouhý email, ale nakonec jsem celý jeho obsah smazal. Zjistil jsem, že některé věci nelze slovy vysvětlit ani popsat. Chci vám popřát hodně štěstí, alespoň takového, jakého se díky vaší pomoci dostalo mě. Neskutečné se stalo skutečností a vy si zasloužíte plno krásných okamžiků. Děkuji!

Copyright 2010-2023, všechna práva vyhrazena. Jakékoli kopírování obsahu bez písemného souhlasu zakázáno.
Horoskopy dodává magazín s Horoskopy. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o.
Naši partneři: Partnerský horoskop, Cikánské karty, Výklad karet

twitter ikonka fb ikonka